به روز رسانی شده در: (۹۶/۰۴/۱۴-۱۵:۴۳)
اخبار :: سمينار چاپ ديجيتال و بررسي عيوب كاشي در تاريخ 9 الي 12 شهريور در شهر يزد برگزار شد.

[ سرويس کاشی و سرامیک ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

سمينار چاپ ديجيتال و بررسي عيوب كاشي در تاريخ 9 الي 12 شهريور در شهر يزد برگزار شد.

سرويس : کاشی و سرامیک
91/06/14-01:16
2012-09-04 01:16:02
آخرين مشاهده : 96/09/27-14:47
1089 : کد خبر

تعداد مشاهده : 11594


 

سمينار چاپ ديجيتال و بررسي عيوب كاشي در تاريخ 9 الي 12 شهريور در شهر يزد برگزار شد.


برای مشاهده تصاویر این سمینار اینجا را کلیک نمایید.
در اين سمينار كه به مدت چهار روز و به مدت چهار روز توسط نشريه سراميك و ساختمان و حمايت مركز سراميك بولونيا، پارك علم و فن آوري يزد و كانون هماهنگي دانش و صنعت لعاب و حمایت شرکت اسپانیایی تورسید، شرکت کورش سرام صنعت و گروه پدیده موفقیت در هتل داد یزد برگزار شد 103 متخصص صنعت سرامیک از شرکت های مختلف حضور بهم رسانیدند.

متخصصین شرکت های کاشی ستاره میبد، کاشی نیلو، الماس کویر رفسنجان، کاشی نوآوران، سرامیکا، پارس سولفیت، ترمه سرامیک،‌اس آر اس پارس، کاشی عقیق، کاشی یزد، کاشی فیروزه مشهد، کاشی الوند، سرامیک البرز، کاشی پارس، گرانیت لیا، کاشی نیلوفر، کاشی زاگرس، سرام آرا، کاشی بریلیان، کاشی مرجان، کاشی یاس سرام، کاشی صدرا سرام، کاشی صدف اردکان،‌لعابیران، کاشی نوین سرام، کاشی پرسپولیس،‌کاشی اورست ایده آل، کاشی ایفا سرام، کاشی اصفهان،‌کاشی فخار رفسنجان، کاشی خزر،‌کاشی مریم میبد، کاشی نگار و ... شرکت داشتند. 

در ابتدای مراسم جناب آقای مهندس شکوهی معاونت فن‌آوری‌ پارک علم و فن‌آوری‌ یزد به ایراد سخنرانی پرداختند و اهدافق پارک علم و فن اوری یزد را برای حضار شرح دادند. پس از ایشان آقای دکتر خواجه امینیان فعالیت های کانون را به اطلاع حضار رساندند و نقشه راه صنعت لعاب، کاشی و سرامیک را شرح دادند.شناخت چالش های صنعت لعاب و سرامیک و رفع موانع توسعه، رفع نياز صنعت براي ايجاد مزيت رقابتي و افزايش توان صادرات، ایجاد یک ساختار نرم افزاری برای هم اندیشی و افزایش سطح همکاری میان متخصصین صنعت و دانشگاه، تكميل چرخه نوآوري و طراحي، افزايش كيفيت محصول و كاهش قيمت تمام شده،‌تعیین چشم انداز بلند مدت برای صنعت برای مشخص نمودن جایگاه صنعت در آینده، تعیین گام های میانی مناسب و برنامه ریزی برای رشد صنعت، ایجاد هماهنگی میان تلاش های صنعتگران و مدیران دولتی برای رشد صنعت از اهداف اصلی اشاره شده توسط ایشان می باشد.

پس از سخنان ایشان مباحث مربوط به چاپ دیجیتال توسط مهندس خدابخش و مباحث مربوط به عیوب کاشی دکتر گوییدو ناستی و مهندس منتظریان ادامه داده شد و این روند مطابق برنامه در روزهای برنامه سمینار دنبال شد. در روز آخر مهندس احسان فر کارشناس چاپ دیجیتال نیز مباحث مربوط به دستگاه و عیوب آن را توضیح دادند و آقای مهندس منتظریان مباحث مربوط به رنگ دیجیتال را برای حضار ارائه نمودند.
 
 

 
در پایان گواهینامه های تهیه شده به همراه جوایز ویژه شرکت کنندگان در قرعه کشی و هدایایی که توسط شرکت کورش سرام صنعت تهیه شده بود به حضار تقدیم شد.

برای مشاهده تصاویر این سمینار اینجا را کلیک نمایید.