به روز رسانی شده در: (۹۶/۰۴/۱۴-۱۵:۴۳)
اخبار :: حضور پرقدرت شرکت های ایتالیایی و اسپانیایی در نمایشگاه CeramTech و چهارمین کنگره سرامیک

[ سرويس کاشی و سرامیک ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

حضور پرقدرت شرکت های ایتالیایی و اسپانیایی در نمایشگاه CeramTech و چهارمین کنگره سرامیک

سرويس : کاشی و سرامیک
96/03/16-17:31
2017-06-06 17:31:53
آخرين مشاهده : 96/09/27-14:58
1089 : کد خبر

تعداد مشاهده : 5271


 

چهارمین کنگره صنعت کاشی و سرامیک و چاپ دیجیتال امسال با استقبال خوب شرکت های تولیدی ماشین آلات، مواد اولیه، و تکنولوژی تولید کاشی و سرامیک مواجه شده است و تعداد اسپانسرهای این کنگره به حد نصاب خود رسید. امسال چهارمین کنگره همزمان با نمایشگاه CeramTech اصفهان از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۶ برگزار می شود تا علاوه بر مباحث تکنولوژیکی و علمی ارایه شده در کنگره به صورت روزانه نمایشگاهی نیز برای انجام مبادلات تجاری شرکت های تامین کننده ماشین آلات، مواد اولیه، رنگ و لعاب، معادن و شرکت های مهندسی فعال در زمینه کاشی و سرامیک و بحث و گفتگو با دست اندرکاران صنعت کاشی و سرامیک فراهم گردد.

نمایشگاه امسال با حضور شرکت های System Ceramics، Kerajet، ICF Welko، Efi Cretaprint، Sicer، Xaar، Tecnoferrari، Sacmi، Siti B&T، Projecta Engineering در نمایشگاه و کنگره حضور خواهند داشت و هم چنین تعداد زیادی از شرکت های چینی و ترکیه ای هم چون Modena، Refmak، China Glaze حضور خود را در کنگره و نمایشگاه اعلام کرده اند.

لازم به ذکر است که در این کنگره علاوه بر شرکت های مذکور که با اولویت روش های تولید کاشی های سایز بزرگ، چاپ دیجیتال و تکنولوژی های روز این صنعت به ارایه مطالب و مقالات علمی می پردازند، مراکز علمی و تحقیقاتی سرامیک از کشورهای ایتالیا، چین و اسپانیا نیز حضور خواهند داشت و به شرکت کنندگان در کنگره مدارکی از طرف Centro Ceramico Bologna ایتالیا و ITC انستیتو تحقیقات تکنولوژی سرامیک اسپانیا و CCPIT چین اهدا خواهد شد.

عزیزانی که تمایل به ارایه مقالات خود به صورت پوستر در کنگره دارند می توانند مقالات خود را در تمامی زمینه های مرتبط با کاشی و سرامیک تا پایان خردادماه به نشانی تهران شاهین شمالی - ۲۰ متری گلستان شرقی - کوچه ساداتی - پلاک ۶ - واحد ۲ ارسال کنند. ای میل نشریه سرامیک و ساختمان: ceramic.sakhteman@gmail.com

شرکت هایی که تمایل به اخذ غرفه در نمایشگاه CeramTech اصفهان دارند که همزمان با کنگره برگزار می شود برای اخذ غرفه در نمایشگاه که حدود ۷۰ درصد آن رزرو شده است هرچه سریع تر با دفتر نشریه سرامیک و ساختمان، شرکت رایمون سرام پارس و .... تماس بگیرند:

تلفن تماس ۴۴۴۸۷۸۱۲ الی ۱۴

نشانی سایت نمایشگاه:

www.ceramtech.ir

 

۴th ceramic congress + Digital printing  fully booked.
Companies such as System Ceramics، Kerajet، ICF Welko، Efi Cretaprint، Sicer، Xaar، Tecnoferrari، Sacmi، Siti B&T، Projecta Engineering, Modena، Refmak، China Glaze will participate in the congress and exhibition as a sponsor which will be hold on ۶-۹ September ۲۰۱۷ in Isfahan - Iran.
Also ۷۰ percent of CeramTech exhibition area is fully booked. for more information to reserve a stand in CeramTech exhibition please contact us:
ceramic.sakhteman@gmail.com
tel: ۰۰۹۸ ۲۱ ۴۴۴۸۷۸۱۲ -۴
website of CeramTech
www.ceramtech.ir