به روز رسانی شده در: (۹۶/۰۴/۱۴-۱۵:۴۳)
اخبار :: آغاز فرصت ارسال مقالات برای چهارمین کنگره کاشی و سرامیک و چاپ دیجیتال

[ سرويس کاشی و سرامیک ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

آغاز فرصت ارسال مقالات برای چهارمین کنگره کاشی و سرامیک و چاپ دیجیتال

سرويس : کاشی و سرامیک
96/02/02-20:31
2017-04-22 20:31:19
آخرين مشاهده : 96/09/25-02:52
1089 : کد خبر

تعداد مشاهده : 5350


 

چهارمین کنگره سرامیک و چاپ دیجیتال در تاریخ ۱۵ الی ۱۸ شهریورماه ۱۳۹۶ در شهر اصفهان و همزمان با نمایشگاه تکنولوژی سرامیک Ceramtech برگزار می شود. در این کنگره با تکیه بر موضوعات کلیدی کاشی های سایز بزرگ، چاپ دیجیتال و نوآوری های مربوط به ماشین آلات و جوهرهای دیجیتال مطالب متنوعی در اختیار شرکت کنندگان قرار داده می شود.

در این کنگره مرکز تحقیقات سرامیک بولونیای ایتالیا (Centro Ceramico Bologna)، مرکز تکنولوژی سرامیک اسپانیا (ITC) حضور خواهند داشت و آخرین نوآوری های صنعت سرامیک را در قالب سخنرانی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهند داد. هم چنین CCPIT مرکز برگزار کننده نمایشگاه چین نیز در این نمایشگاه و کنگره حضور خواهند داشت و هم چنین پاویلیون تخصصی از چین و کشورهای ایتالیا و اسپانیا در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

عزیزانی که تمایل به ارایه مقاله در این کنگره دارند می توانند مقالات تخصصی خود در زمینه های مرتبط با کاشی و سرامیک، اعم از چاپ دیجیتال، جوهر دیجیتال، تولید کاشی و سرامیک، کاشی های سایز بزرگ، بهینه سازی فرایند تولید کاشی، مصرف انرژی در صنعت کاشی و سرامیک و ... را به نشانی ای میل نشریه:

ceramic.sakhteman@gmail.com ارسال نمایند.

به شرکت کنندگان در کنگره مدرک معتبر از طرف مرکز سرامیک بولونیا و مرکز تحقیقات سرامیک اسپانیا اعطا می گردد.