به روز رسانی شده در: (۹۶/۰۴/۱۴-۱۵:۴۳)
اخبار :: نشست نشریات تخصصی صنعت کاشی و سرامیک کشور این هفته به میزبانی نشریه کاشی و سرامیک برگزار شد.

[ سرويس کاشی و سرامیک ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

نشست نشریات تخصصی صنعت کاشی و سرامیک کشور این هفته به میزبانی نشریه کاشی و سرامیک برگزار شد.

سرويس : کاشی و سرامیک
95/09/17-16:10
2016-12-07 16:10:56
آخرين مشاهده : 96/09/27-13:41
1089 : کد خبر

تعداد مشاهده : 4720


 

این جلسات، با هدف ارتقای سطح کیفی تولیدات کاشی و سرامیک داخلی، معرفی محصولات ایرانی به بازارهای جهانی، اعتلای سطح آموزش در صنعت کاشی و سرامیک، بررسی آخرین تکنولوژی ها و نوآوری های صنعت کاشی و سرامیک و معرفی آن به تولیدکنندگان داخلی و بررسی وضعیت نمایشگاه های داخلی و خارجی برگزار می‌گردد.

در این جلسه آقای دکتر دین‌محمدی مدیر مسئول نشریه کاشی و سرامیک، خانم احمدی مدیر اجرایی این نشریه، آقای مهندس محصصیان مدیر مسئول نشریه گزیده دنیای سرامیک، آقای مهندس خدابخش مدیر مسئول نشریه سرامیک و ساختمان و خانم شاهیده پور مدیر اجرایی این نشریه حضور داشتند و به بحث و بررسی مسایل و مشکلات پیش روی صنعت پرداختند.

اهمیت دادن به تفکر، علمی، تخصصی و دانش‌محور درخصوص مسایل و مشکلات صنعت کاشی و سرامیک کشور، از مهم‌ترین مواردی است که در این جلسات مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد و هدف، ارایه راه‌کارهای مناسب آموزشی و سعی در افزایش دانش متخصصین صنعت کاشی و سرامیک کشور می‌باشد.

نشریات، همواره در تمامی کشورهای دنیا، نقشی تعیین‌کننده در سطح بلوغ فکری جامعه و هم‌چنین صنعت داشته و لذا با توجه به رسالت مطبوعاتی خود که درحقیقت بهبود وضعیت تولید کاشی و سرامیک در کشور است، می‌توانند در این مهم بسیار تاثیرگذار عمل نمایند. ایجاد یک ساختار منسجم و فعال در راستای اعتلای صنعت کاشی و سرامیک کشور، به همراه روابط مناسب و پایدار بین خانواده بزرگ صنعت کاشی و سرامیک کشور و ارتباط با سایر نهادهای مرتبط داخلی و خارجی برای بهبود تولید و فروش کاشی و سرامیک از اهداف این جامعه تخصصی -مطبوعاتی صنعت کاشی و سرامیک کشور است که به امید خداوند در آینده نزدیک، با پیوستن متخصصین و صنعتگران در کارگروه‌هایی تخصصی و مرتبط از سایر بخش‌های صنعت می‌تواند با قدرت بیش‌تری برای رسیدن به اهداف خود گام بردارد.