به روز رسانی شده در: (۹۶/۰۴/۱۴-۱۵:۴۳)
اخبار :: مدیر اجرایی انجمن کاشی: “ایرانا”ی تعطیل از فهرست تسهیلات‌بگیران حذف شد

[ سرويس کاشی و سرامیک ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

مدیر اجرایی انجمن کاشی: “ایرانا”ی تعطیل از فهرست تسهیلات‌بگیران حذف شد

سرويس : کاشی و سرامیک
95/08/05-18:48
2016-10-26 18:48:05
آخرين مشاهده : 96/09/27-07:14
1089 : کد خبر

تعداد مشاهده : 4387


 مدیر اجرایی انجمن کاشی سرامیک کشور با بیان اینکه اکثریت واحدهای کاشی و سرامیک با کمتر از ۵۰ درصد فعالیت می‌کنند، گفت: همچنان کارخانه “ایرانا” تعطیل و هیچ تسهیلاتی برای کمک به این واحد تولیدی اختصاص پیدا نکرده است.

بهنام عزیزاده با اشاره به اینکه به خاطر شروط مختلف ارائه تسهیلات ۱۶ هزار میلیاردی کارخانجات کاشی و سرامیک از لیست دریافت کنندگان این وام حذف شده‌اند، اظهار داشت: تا این لحظه هیچ تغییری در شرایط اتفاق نیفتاده و واحدهای کاشی و سرامیک به این دلیل که نیروی انسانی بالای ۱۰۰ نفر دارند از لیست واجدین شرایط حذف شدند.

وی با بیان اینکه اکثریت واحدهای کاشی و سرامیک با کمتر از ۵۰ درصد فعالیت می‌کنند، افزود: هیچ اتفاق خاصی در بخش تولید به وجود نیامده و همچنان واحدهای تولیدی بدون کسب سود غیر اقتصادی به فعالیت می‌پردازند.

کدیر اجرایی انجمن کاشی و سرامیک کشور در خصوص وضعیت کارخانه کاشی و سرامیک”ایرانا” که چند ماه گذشته تعطیل شده بود نیز گفت: همچنان این کارخانه تعطیل است و هیچ تسهیلاتی برای کمک به این واحد تولیدی اختصاص پیدا نکرده است.

عزیززاده تصریح کرد: دولت باید یک سیاست جدی را برای رفع رکود بازار انجام دهد چراکه اگر تولیدکننده‌ای با دریافت تسهیلات اقدام به تولید کند اما خریداری در بازار نباشد هیچ دردی از تولید دوا نشده و مشکلات برقرار است.


منبع خبر : آسیا نیوز