به روز رسانی شده در: (۹۶/۰۴/۱۴-۱۵:۴۳)
اخبار :: سمینار معرفی نمایشگاه معماری و ساختمان Bau ۲۰۱۷

[ سرويس ساختمان و معماری ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

سمینار معرفی نمایشگاه معماری و ساختمان Bau ۲۰۱۷

سرويس : ساختمان و معماری
95/06/17-23:44
2016-09-07 23:44:02
آخرين مشاهده : 96/09/27-14:28
1089 : کد خبر

تعداد مشاهده : 1586


 

سمینار معرفی نمایشگاه معماری و ساختمان Bau ۲۰۱۷ که سال آینده در مونیخ آلمان از تاریخ ۱۶ تا ۲۱ ژانویه برگزار خواهد شد، روز یکشنبه مورخ ۱۶ شهریورماه ۹۵ در محل هتل پارسیان توسط شرکت فوژان راهبران برگزار شد. در این سمینار روسای سندیکای ساختمان آقایان مهندس محمد عطاردیان، آقای مهندس نیکویی، آقای مهندس غنی زاده و تنی چند از متخصصین و فعالین عرصه ساختمان شرکت داشتند و آقای دکتر راینهارد فاینر و آقای میرکو آرند به معرفی این نمایشگاه بزرگ پرداختند.

 

این نمایشگاه در حقیقت بزرگ‌ترین رویداد نمایشگاهی جهان در عرصه ساختمان، معماری، مواد اولیه و سیستم‌های ساختمانی محسوب می‌شود.

این نمایشگاه در ۱۷ سالن مجزا با بیش از ۱۸۰هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار می‌شود که تا امروز می‌توان گفت تمامی فضای این سالن‌ها واگذار شده است. در سال ۲۰۰۹ بیش از ۳۷۲۰۱ نفر بازدیدکننده بین‌المللی دیدن کردند که این رقم در سال ۲۰۱۱ به بیش از ۵۹۹۴۰ نفر رسید و در سال ۲۰۱۳ این میزان به ۶۰۱۴۹ نفر افزایش یافت. این میزان بازهم در سال ۲۰۱۵ افزایش یافت و به ۷۲۲۵۰ بازدیدکننده از کشورهای دیگر غیر از آلمان رسید و در نتیجه این نمایشگاه به‌عنوان یک نمایشگاه تمام عیار بین‌المللی در بخش ساختمان و معماری خود را به جهان معرفی نموده است.

 

 

در همین زمان تعداد شرکت‌کنندگان بین‌المللی نمایشگاه نیز از ۴۶۴ شرکت در سال ۲۰۰۹ به ۵۳۰ شرکت در سال ۲۰۱۱ و سپس ۵۷۲ شرکت در سال ۲۰۱۳ و ۶۳۷ شرکت در سال ۲۰۱۵ رسید که رشد قابل توجهی از نظر شرکت‌کنندگان بین‌المللی را نشان می‌دهد. در حقیقت می‌توان این‌گونه عنوان نمود که در طی شش سال تعداد بازدیدکنندگان بین‌المللی با رشد ۹۴ درصدی و تعداد شرکت‌کنندگان بین‌المللی نمایشگاه از رشد ۳۷ درصدی برخوردار بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نمایشگاه می‌توانید به نشانی اینترنتی زیر مراجعه نمایید.

Tel. +۴۹ ۸۹ ۹۴۹۱۱۳۰۸

Fax +۴۹ ۸۹ ۹۴۹۱۱۳۰۹

info@baumuenchen.com

www.bau-muenchen.com

 

شرکت فوژان راهبران آتی و مدیر این مجموعه سرکار خانم پنکار، پاسخگوی سوالات شما و راهنمایی برای شرکت و حضور در این نمایشگاه هستند.

تلفن تماس: ۸۸۷۴۴۰۳۳ و ۸۸۷۴۴۰۳۵

فکس: ۸۸۵۰۲۷۰۲

ای میل: penkarn@fujanaati.com