به روز رسانی شده در: (۹۶/۰۴/۱۴-۱۵:۴۳)
خوانندگان گرامی،
اطلاعات مندرج در سايت مربوط به سال گذشته (1391) بوده و ممكن است برخي از مديران و يا شماره تلفن هاي شركت ها تغيير يافته باشد. آخزين نسخه از اطلاعات مربوط به شركت ها در شماره 20 نشريه سراميك و ساختمان - پاييز 1392 به چاپ رسيده است كه شما مي توانيد با شماره هاي نشريه 44487812 الي 14 براي دريافت آن تماس بگيريد:
اطلاعات مندرج در بخش مرجع کاشی و سرامیک نشریه سرامیک و ساختمان به واسطه کمک دوستان و همکاران این نشریه و برخی از شرکتهای فعال در این صنعت انجام گردیده که در اینجا از همکاریشان در گردآوری این مجموعه نفیس کمال تشکر را مینمایيم.

هدف از ارائه اين مجموعه دسترسي آسان افراد و صنايع به منابعي است كه در كشور وجود دارد. با وجود تلاش مجموعه نشریه سرامیک و ساختمان جهت درج کامل اطلاعات شرکتها، احتمال کاستی و درج نشدن اطلاعات برخی از شرکتهای کاشی و سرامیک و صنایع وابسته در این مجموعه میرود. با وجود اينكه درج این اطلاعات به صورت رایگان صورت گرفته و هدف از این فعالیت، ارتباط بین صنایع توليدكننده و مصرفکنندگان میباشد، برخی شرکتها از دادن اطلاعات شرکت خود به نشریه جهت درج در دايركتري خودداری نمودند. در صورتی که اطلاعات شرکت شما در این مجموعه موجود نبود و یا اشتباهی در آن وجود داشت، ضمن پوزش از شما، خواهشمند است مراتب را به آدرس ایمیل نشریه info@ceramic-sakhteman.com و يا شماره فکس 44618539 اطلاع داده تا در شمارگان آتی نشریه، این اطلاعات به صورت جامع و کاملتری در اختیار خوانندگان محترم این نشریه قرار گیرد. این نشریه آماده دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقاد در جهت بهبود وضعیت کیفی نشریه میباشد.

اين نشريه آمادگي دارد كه صداي شما را به گوش صنعت و جامعه سراميك ايران برساند. شما علاوه بر ارسال ايميل و نامه ميتوانيد با عضويت در وبسايت نشريه و وارد شدن به قسمت تالار گفتگو، بحث مورد نظر خود را ايجاد نماييد و در صفحه ايجاد شده توسط خودتان، نظرات ساير دوستان را كه در آن قسمت اعلام ميشود مشاهده نموده و به بحث و گفتگو با آنان بپردازيد. هيچ محدوديتي از نظر تعداد بحثهاي ايجاد شده توسط شما وجود ندارد و تمامي اعضاي نشريه ميتوانند مباحث مورد نظر خود را ايجاد نمايند و ساير دوستان نيز ميتوانند در بحثهاي مختلف شركت نموده و نظرات خود را اعلام نمايند.

 
 
براي مشاهده لينك دايركتري و مرجع صنعت سراميك به لينك هاي زير مراجعه نماييد:
 
 
 
 

با تشکر

 مدير اجرايي نشريه سراميك و ساختمان– شاهیدهپور

 


تاريخ بروز رساني : دوشنبه 23/10/92 ساعت 16:26